minist silver 275

Dni kuchni polskiej w Kijowie

Nie ma na świecie wielu stolic, które można by jak Kijów przewędrować śladem narodowych kuchni. Ponownie, po kilku latach przerwy w stolicy Ukrainy Organizowane będą Dni kuchni polskiej.

Polska pozytywnie zaskakuje. Tym razem belgijskich studentów turystyki

Na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej przebywała w naszym kraju grupa belgijskich studentów Wyższej Szkoły Ekonomicznej ECSEDI-ISALT, która prowadzi studia w specjalności zarządzania turystyką i administracją, i posiada opinię wiodącej w Belgii uczelni kształcącej w tym kierunku.

Turystyka prozdrowotna na moskiewskich MITT

W moskiewskich targach MITT Moskwa 2017 organizowanych w marcu uczestniczyło ponad 1,6 tys. firm z ponad 180 krajów. Z szacunków organizatorów wynika, że imprezę odwiedziło ponad 30 tys. osób, w większości przedstawiciele rosyjskiego przemysłu turystycznego. Niemal od pierwszej edycji targów imprezy uczestniczy w niej Polska Organizacja Turystyczna.

Polska w gronie najlepszych wystawców ITB

Best Exhibitor Award ITB 2017, nagroda dla najlepszych wystawców na międzynarodowych targach turystycznych ITB w Berlinie, przyznana została 10 wystawcom w tym polskiemu stoisku narodowemu Polskiej Organizacji Turystycznej...

Turyści z Izraela w drodze do Polski

Strategia promocji polskiej oferty turystycznej na rynku izraelskim polega na prowadzeniu działań dedykowanych touroperatorom, dziennikarzom i blogerom. Działania obejmują targi turystyczne IMTM, prezentację i warsztaty oraz podróże studyjne w których uczestniczą zarówno touroparatorzy, dziennikarze i blogerzy.

Zaproszenie dla Polski na Global Tourism Economy Forum

Barbara Tutak, dyrektorka Departamentu Instrumentów Marketingowych Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Agata Witosławska, dyrektorka Zagranicznego Ośrodka POT w Madrycie spotkały się podczas targów Fitur w Madrycie z Pansy Ho, sekretarz generalną i wice prezydent Global Tourism Economy Forum. Pansy Ho, która jest także wiceszefową Chińskiej Izby Turystyki gościła na polskim stoisku narodowym i zaprosiła Polskę do udziału w Forum.

Stoisko narodowe na targach Vakatiebeurs w Utrechcie

Od 10 do 15 stycznia trwały międzynarodowe targi turystyczne Vakatiebeurs w Utrechcie. Na polskim stoisku narodowym prezentowały się regiony: Małopolska (wraz z miastem Kraków) Śląsk i Dolny Śląsk (wraz z Wrocławiem) oraz biuro Simonse i Heritage Hotels ze swoimi ofertami.