Akcja promocyjna w moskiewskich kinach

Zachęcony zeszłorocznym, powodzeniem Zagraniczny Ośrodek POT w Moskwie kontynuuje akcję promocyjną w wybranych kinach stolicy Rosji.

W dwóch terminach, od 4 do 17 maja, a następnie od 25 maja do 7 czerwca, przed najbardziej oczekiwanymi premierami tego roku – filmami „Strażnicy Galaktyki” oraz kolejnej części „Piratów z Karaibów”, będzie wyświetlany spot promocyjny, który w atrakcyjny sposób, zachęca do przyjazdu do Polski. W lobby kin umieszczone zostaną plakaty, których treść stanowi zaproszenie widzów przybyłych na seanse do zainteresowania ofertą wypoczynku w polskich Zamkach i Pałacach. Według szacunków, akcja moskiewskiego ośrodka POT obejmie około 350 tys. odbiorców. Spot pojawi się na ekranach kinowych sal 840 razy.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!