Tłumy podczas Ferien Messe Wien 2019 i na stoisku narodowym POT

Organizatorzy Ferien Messe, po raz kolejny ogłosili rekordowo wysoką frekwencję po zakończeniu tegorocznej edycji największej i najbardziej prestiżowej imprezy wystawienniczej branży turystycznej w Austrii. Wzrost zainteresowania ofertą wypoczynku w Polsce odnotowano również na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak widzą nasz kraj obcokrajowcy

Od 2014 roku, czytelnicy turystycznego portalu narodowego poland.travel Polskiej Organizacji Turystycznej, zapraszani są do udziału w ankiecie i odpowiedzi na pytania dotyczące wizerunku Polski, doświadczeń cudzoziemców z podróży do naszego kraju oraz ich planów i oczekiwań.

Więcej turystów biznesowych z londyńskiego City

W styczniu PLL LOT uruchomiła nowe połączenie pomiędzy Warszawa a Londynem. Wśród pasażerów pierwszego rejsu z Wysp Brytyjskich była, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej, grupa uczestniczek i uczestników podróży studyjnej specjalizujących się w turystyce biznesowej.

Już w lutym sprzedaż tańszych o połowę weekendowych ofert turystycznych

Na wiosnę, od piątku do niedzieli, 15 – 17 marca, usługi turystyczne będą tańsze. Klienci będą mogli je kupować wcześniej, od 28 lutego. Hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać oferty udziału w szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” do 12 lutego.

Kampanie promocyjne roku

W współczesnym marketingu w cenie jest precyzja przekazu informacji trafiających do ściśle zdefiniowanych odbiorców. Przykładem takiego przedsięwzięcia roku 2018 jest wspólna akcja promocyjna polskiego przewoźnika lotniczego i Polskiej Organizacji Turystycznej skierowana do grupy wysoko wykształconych i wynagradzanych pracowników międzynarodowej organizacji, podróżujących po świecie w celach zawodowych i turystycznie oraz zainteresowanych nowymi doświadczeniami w tym zakresie.

Wpływowy ekspert poleca Austriakom wakacje w Polsce

Austriacka stacja radiowa w grudniu, przez dwie godziny przytaczała słuchaczom argumenty dlaczego warto turystycznie odwiedzić polskie miasta. Program przygotowany został przy współpracy ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu. Wśród słuchaczy...

„Na wsi najlepiej” – potencjał promocyjny, który należy rozwijać

Na grudniowym spotkaniu zebrali się członkowie Rady Programowej konsorcjum turystyki wiejskiej „Odpoczywaj na wsi”, powołanego z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej przy merytorycznej współpracy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przyznanie Złotego Certyfikatu POT, potwierdza uznanie dla osiągnięć polskich muzealników

 

To był kulminacyjny moment uroczystego wieczoru ogłoszenia tegorocznych laureatów XVI edycji konkursu ...

O bezpieczeństwie turystów i komercjalizacji produktów na seminarium podczas TT Warsaw

O wartości współczesnych imprez targowych, obok części wystawienniczej, świadczy program towarzyszących im wydarzeń, wśród nich tematycznych konferencji i seminariów. Podczas 26. Targów TT Warsaw ...

Multimedialne stoisko POT na 26.targach TTwarsaw

Targi TTwarsaw po powrocie z obrzeży Warszawy do centrum odzyskały dawny klimat, którego tak brakowało w szarych, bezdusznych halach wystawienniczych. Wąskie kuluary zabytkowego gmachu PKiN mogą przywodzić na myśl scenerię uliczek turystycznej miejscowości, którymi przeciska się barwny tłum zwiedzających.