Już w lutym sprzedaż tańszych o połowę weekendowych ofert turystycznych

Na wiosnę, od piątku do niedzieli, 15 – 17 marca, usługi turystyczne będą tańsze. Klienci będą mogli je kupować wcześniej, od 28 lutego. Hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać oferty udziału w szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” do 12 lutego.

Wiosenna edycja wspólnej akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej będzie już szóstym weekendem z cenami niższymi o połowę w turystyce. Ich popularność systematycznie rośnie. Dotąd w sumie skorzystało z tańszych ofert weekendowych ponad pół miliona turystów. Według danych zebranych w trakcie badań sondażowych, obecnie co czwarty Polak deklaruje, że słyszał o możliwości aktywnego spędzania z rodziną weekendów poza domem i zwiedzania Polski za niewygórowaną cenę poza głównym sezonem letnich wakacji i ferii zimowych. Dziewięciu z dziesięciu uczestniczących w ankiecie turystów deklaruje chęć ponownego skorzystania z usług obiektu noclegowego, atrakcji turystycznej czy lokalu gastronomicznego po zakończeniu promocji cenowej.

Zwiększa się liczba Partnerów akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. W edycji jesiennej ubiegłego roku sprzedaż promocyjnych ofert prowadziło ponad 750 przedsiębiorstw turystycznych. Sektor usług turystycznych odnotowuje wyraźnie wyższe wpływy finansowe ze sprzedaży produktów w miesiącach niskiej frekwencji klientów poza głównym sezonem wyjazdów wypoczynkowych. Istotne znaczenie dla przedsiębiorstw mają bardzo dobre efekty prowadzonych wspólnie, ogólnopolskich, skoordynowanych działań marketingowych. Docenia tę wartość blisko 90 proc. przedsiębiorców turystycznych biorących udział w ankiecie po zakończeniu weekendu niższych cen jesienią ubiegłego roku.

Do 12 lutego hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać deklaracje udziału w VI edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”. Formularze zgłoszeniowe umieszczone są pod adresem internetowym www.polskazobaczwiecej.pl

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!