Konkurs DOT

Najlepsze Dolnośląskie!

Zamek Kliczków…Więcej ›

Dolnośląska Organizacja Turystyczna już po raz trzeci wyłania najlepsze działalności turystyczne w regionie. Na swoich faworytów można głosować w 22 kategoriach w 5 obszarach: „Najlepszy podmiot turystyczny regionu”, „Pamiątka z regionu”, „Najciekawsza atrakcja regionu”, „Osobowość turystyczna regionu”, „Unikalny produkt turystyczny regionu”.

Nowością jest również kategoria „Najlepsza praca magisterska z Dolnego Śląska”.
Udział w konkursie jest możliwy za pośrednictwem specjalnych kuponów, które ukazują się w sobotnich wydaniach Gazety Wrocławskiej Polska The Times oraz poprzez formularz, który jest dostępny do pobrania na stronie www.dot.org.pl. Swoje propozycje można przysyłać do końca roku. W styczniu 2009 wśród nadesłanych zgłoszeń zostaną wybrane najlepsze propozycje za pośrednictwem sondy internetowej na stronie DOT oraz Gazety Wrocławskiej Polska The Times.
Wśród uczestników konkursu zostanie wylosowana wycieczka „Moje wymarzone trzy dni na Dolnym Śląsku”. Zwycięzcy poszczególnych kategorii będą uhonorowani Certyfikatem „Najlepszej Działalności Turystycznej Dolnego Śląska” podczas Pierwszych Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu 6-9 lutego 2009.
Zapraszamy do udziału w konkursie.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!