VII edycja

Zachodniopomorski Festiwal Fotografii i Filmu Turystycznego

„Żegluje Szczecin”

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna od kilku lat jest organizatorem konkursu pn. Zachodniopomorski Festiwal Fotografii i Filmu Turystycznego, którego celem jest promocja atrakcji, walorów i zabytków Pomorza Zachodniego.

Konkurs odbywa się w kilku kategoriach i ma charakter otwarty, co oznacza, że mogą w nim brać udział zarówno fotografujący i filmujący amatorzy, jak i osoby zajmujące się tymi dziedzinami zawodowo. Wkrótce zostanie ogłoszona siódma edycja Festiwalu, zainteresowanych zapraszamy więc do śledzenia informacji na stronie www.zrot.pl.

Prezentujemy wybrane zdjęcia z ubiegłorocznej edycji konkursu.

„Barlinecki Park Krajobrazowy”„Krokusy”„Widok z wieży katedry”„Zakręcona Drawa”„Rekowo”„Wikingowie w drodze do Wolina”„Tęcza”„Zlot żaglowców inaczej”
Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!