Finał pierwszej edycji Konkursu „Eden”

Wyróżnienie dla Barlinka

Wyróżnienie dla Barlinka…Więcej »

24 czerwca w warszawskim hotelu Sheraton ogłoszono wyniki pierwszej polskiej edycji Konkursu Komisji Europejskiej na Najlepsze Europejskie Destynacje - „Eden”.

– Tegoroczna edycja z udziałem Polski przebiega bowiem pod hasłem rozwoju turystyki na terenach o szczególnych walorach środowiskowych wpisując się tym samym w Program „Eko-Polska” – mówiła wiceminister Sportu i Turystyki Katarzyna Sobierajska.

Laureatem został projekt Rzeczpospolita Ptasia, inicjatywa Towarzystwa Przyjaciół Słońska „Unitis viribus” zgłoszona przez Grupę Partnerską „Ujście Warty” w Słońsku w województwie lubuskim.

Wśród czterech wyróżnionych znalazł się projekt z województwa zachodniopomorskiego „Barlinek – to mnie rusza!” zgłoszony przez Urząd Miejski w Barlinku. Pozostałe programy to: „Janów Lubelski - dodaje sił”, województwo lubelskie; Region Dorzecza Nadbużańskiego, województwo mazowieckie; Krzemienny Krąg na Szlaku Żółwia i Dinozaura, zgłoszony przez Stowarzyszenie LGD „Krzemienny Krąg Bałtów”, województwo świętokrzyskie.

Europejska Stolica Nordic Walking – Barlinek. To mnie rusza!

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!