Certyfikaty POT

Najlepsze produkty turystyczne województwa zachodniopomorskiego

Certyfikat 2004 - Wakacyjny Festiwal Gwiazd…Więcej »

Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna po raz kolejny bierze udział w ogłoszonym przez POT konkursie na „Najlepszy produkt turystyczny” nagradzany Certyfikatem POT.

W połowie czerwca przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczna zorganizowaliśmy specjalną konferencję dla potencjalnych kandydatów do tego tytułu, na której zostały przedstawione zasady i cele konkursu. Zaprezentowaliśmy też kilka produktów z naszego województwa, które zostały laureatami wcześniejszych edycji konkursu.

Województwo zachodniopomorskie uczestniczy w konkursie od 2003 r., czyli od początku jego istnienia. W dotychczasowych edycjach nagrodzonych zostało łącznie 11 produktów z zachodniopomorskiego.


Certyfikaty POT przyznane w latach 2003-2008

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!