Wieliczka

Charytatywny Koncert Mikołajkowy

Z Kopalni Soli „Wieliczka” otrzymaliśmy informacje o Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym.

10 grudnia w Kopalni Soli „Wieliczka” już po raz siódmy mali podopieczni fundacji, domów dziecka, ośrodków szkolno-wychowawczych i organizacji społecznych spotkają się na tradycyjnym Charytatywnym Koncercie Mikołajkowym. W ramach tegorocznego koncertu dzieci obejrzą widowisko taneczne inspirowane baśnią „Dziewczynka z zapałkami”. Klasyczna opowieść spod pióra J. Ch. Andersena uczy wrażliwości, otwartości na innych ludzi i pokazuje prawdziwy sens świętowania. Widowisko zawierać będzie elementy śpiewu, tańca, teatru i multimediów, a wszystko po to, by na małych buziach pojawił się uśmiech.

Co roku w wielickich podziemiach czeka na dzieciaki wspaniała świąteczna atmosfera oraz mnóstwo wrażeń. Oczywiście najbardziej oczekiwaną podczas koncertu osobistością jest Święty Mikołaj, który przybywa do kopalni z workiem pełnym prezentów. Każde dziecko otrzyma z rąk Mikołaja słodki upominek. Pod ziemią pojawią się 10 grudnia również goście znani z telewizyjnego programu dla najmłodszych „Ziarno”.

Na koncert Kopalnia zaprasza dzieci doświadczone chorobami, poszkodowane przez los, dla których udział w imprezie jest upominkiem i okazją, aby podczas wspólnego świętowania choć na chwilę zapomnieć o codzienności.

Anna Włodarska

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!