Wyróżnienie BCC

Kopalnia uhonorowana tytułem Marki Europejskiej

21 maja 2012 r. rozstrzygnięto IV edycję konkursu o tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki. Kopalnię Soli „Wieliczka” uhonorowano w kategorii Marka Europejska.

Już od czterech lat Business Centre Club (BCC) wyróżnia i promuje przedsiębiorców odnoszących sukcesy na arenie międzynarodowej. Zaszczytne miano Marki Europejskiej przyznawane jest firmom, których biznesowa działalność jest doskonale znana w Europie i kojarzona nie tylko z Polską, ale też z najwyższej jakości europejskimi wyrobami bądź usługami.

Wielicka kopalnia to znany na całym świecie obiekt turystyczny. Rocznie zabytkowe podziemia odwiedza ponad milion turystów z blisko 150 krajów. Jest też podziemna Wieliczka miejscem międzynarodowych spotkań i konferencji oraz atrakcyjnym tematem dla zagranicznych mediów.

Kopalnia Soli „Wieliczka” jest wizytówką Polski. To marka rozpoznawana i ceniona w całej Europie, synonim rzetelności i najwyższej jakości.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!