Tłumy podczas Ferien Messe Wien 2019 i na stoisku narodowym POT

Organizatorzy Ferien Messe, po raz kolejny ogłosili rekordowo wysoką frekwencję po zakończeniu tegorocznej edycji największej i najbardziej prestiżowej imprezy wystawienniczej branży turystycznej w Austrii. Wzrost zainteresowania ofertą wypoczynku w Polsce odnotowano również na stoisku narodowym Polskiej Organizacji Turystycznej.

Jak widzą nasz kraj obcokrajowcy

Od 2014 roku, czytelnicy turystycznego portalu narodowego poland.travel Polskiej Organizacji Turystycznej, zapraszani są do udziału w ankiecie i odpowiedzi na pytania dotyczące wizerunku Polski, doświadczeń cudzoziemców z podróży do naszego kraju oraz ich planów i oczekiwań.

Więcej turystów biznesowych z londyńskiego City

W styczniu PLL LOT uruchomiła nowe połączenie pomiędzy Warszawa a Londynem. Wśród pasażerów pierwszego rejsu z Wysp Brytyjskich była, na zaproszenie Polskiej Organizacji Turystycznej, grupa uczestniczek i uczestników podróży studyjnej specjalizujących się w turystyce biznesowej.

Już w lutym sprzedaż tańszych o połowę weekendowych ofert turystycznych

Na wiosnę, od piątku do niedzieli, 15 – 17 marca, usługi turystyczne będą tańsze. Klienci będą mogli je kupować wcześniej, od 28 lutego. Hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać oferty udziału w szóstej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” do 12 lutego.

Kampanie promocyjne roku

W współczesnym marketingu w cenie jest precyzja przekazu informacji trafiających do ściśle zdefiniowanych odbiorców. Przykładem takiego przedsięwzięcia roku 2018 jest wspólna akcja promocyjna polskiego przewoźnika lotniczego i Polskiej Organizacji Turystycznej skierowana do grupy wysoko wykształconych i wynagradzanych pracowników międzynarodowej organizacji, podróżujących po świecie w celach zawodowych i turystycznie oraz zainteresowanych nowymi doświadczeniami w tym zakresie.

Wpływowy ekspert poleca Austriakom wakacje w Polsce

Austriacka stacja radiowa w grudniu, przez dwie godziny przytaczała słuchaczom argumenty dlaczego warto turystycznie odwiedzić polskie miasta. Program przygotowany został przy współpracy ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej w Wiedniu. Wśród słuchaczy...

„Na wsi najlepiej” – potencjał promocyjny, który należy rozwijać

Na grudniowym spotkaniu zebrali się członkowie Rady Programowej konsorcjum turystyki wiejskiej „Odpoczywaj na wsi”, powołanego z inicjatywy Polskiej Organizacji Turystycznej przy merytorycznej współpracy Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Przyznanie Złotego Certyfikatu POT, potwierdza uznanie dla osiągnięć polskich muzealników

 

To był kulminacyjny moment uroczystego wieczoru ogłoszenia tegorocznych laureatów XVI edycji konkursu ...

O bezpieczeństwie turystów i komercjalizacji produktów na seminarium podczas TT Warsaw

O wartości współczesnych imprez targowych, obok części wystawienniczej, świadczy program towarzyszących im wydarzeń, wśród nich tematycznych konferencji i seminariów. Podczas 26. Targów TT Warsaw ...

Multimedialne stoisko POT na 26.targach TTwarsaw

Targi TTwarsaw po powrocie z obrzeży Warszawy do centrum odzyskały dawny klimat, którego tak brakowało w szarych, bezdusznych halach wystawienniczych. Wąskie kuluary zabytkowego gmachu PKiN mogą przywodzić na myśl scenerię uliczek turystycznej miejscowości, którymi przeciska się barwny tłum zwiedzających.

Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!