Święta z Kartą Turysty

Karta Turysty Gdańskiej Organizacji Turystycznej może służyć za przykład modelowego wprowadzenia w życie tego  marketingowo chwytliwego pomysłu. Promuje atrakcje, ułatwia jej posiadaczowi zwiedzanie, poruszanie się po mieście, i choć w zależności od wariantu, jej zakup wiąże się z odczuwalnym wydatkiem, to po zsumowaniu wszystkich poniesionych kosztów, gwarantuje spore oszczędności.

W okresie przedświątecznym, posiadacz Karty Turysty GOT, doceni w sposób szczególny jej walory. Skorzysta z nowych zniżek, a do wielu obiektów, w których obowiązują na co dzień bilety, przy wejściu nie zapłaci ani grosza. Karta GOT skonfigurowana została w korzystny pakiet bezpłatnych wejściówek i zniżek obowiązujących w muzeach, obiektach kultury i rozrywki, restauracjach, hotelach, basenach, gdańskim zoo i przy zakupie pamiątek. Ma kilka wariantów do wyboru, 24, 72 lub 120 godzinny, z Biletem Metropolitalnym umożliwiającym korzystanie z komunikacji miejskiej w całym Trójmieście lub bez. Łatwo dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb turysty, konkretnego programu pobytu, czy pory roku.

– W minionym roku otrzymaliśmy bardzo wiele pozytywnych głosów od gości z całego świata. Turyści doceniają praktyczność Karty oraz oszczędności jakie dzięki niej otrzymują, co nie jest takie proste w innych miastach. O jakości Karty świadczy także oficjalna rekomendacja Polskiej Organizacji Turystycznej – mówi Łukasz Wysocki, prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej.

Świąteczna edycja karty GOT zawiera mnóstwo elementów bożonarodzeniowych. W mroźne dni podczas Jarmarku Świątecznego na Targu Węglowym, można pokrzepić się grzanym winem w wyjątkowych kubkach, rozruszać się na lodowisku, pokosztować słodkich upominków. Dla turystów, którzy planują zwiedzać Gdańsk, GOT opracował trasę, która pozwala zdobyć wiedzę z zakresu archeologii, historii, marynistyki, przyrody czy sztuki. Znacznie ułatwia poruszanie się po miejskim szlaku, ściągnięcie do smartfona aplikacji SmartTour. Należy wybrać trasę zwiedzania i skorzystać z opcji nawigacji pomiędzy atrakcjami. GOT poleca też interaktywną grę „Śladami Plentego – Gmerk Ukryty w Ratuszu”, dzięki której każdy może wcielić się w poszukiwacza skarbów i odnaleźć zaginiony artefakt. Przy okazji, pozna wiele ciekawych historii związanych z Gdańskiem, zwłaszcza z Ratuszem Głównego Miasta.

Zestawienie pakietów Karta Turysty oraz cenniki, znajdują się na stronie Gdańskiej Organizacji Turystycznej Tutaj

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!