Gdańsk Convention Bureau

Laureat Konkursu ICCA

Jakub Dzięgielewski – pracownik Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau wygrał międzynarodowy konkurs ICCA. W nagrodę w tym roku weźmie bezpłatnie udział w Forum dla Młodych Profesjonalistów, które jest organizowane przez Międzynarodową Organizację ICCA oraz targi turystyki biznesowej EIBTM w Barcelonie.

W konkursie mogli brać udział wszyscy pracownicy organizacji będących członkami ICCA (ponad 800 firm z 80 krajów), którzy nie ukończyli 30 roku życia i napisali esej na jeden z zaproponowanych tematów. Temat wybrany przez reprezentanta Polski brzmiał: „Największym wyzwaniem stojącym przed rynkiem międzynarodowych spotkań jest…”
Zwycięstwo nie było łatwe, ponieważ tylko 20 osób z całego świata zostało wybranych!
Forum dla Młodych Profesjonalistów odbędzie się w dniach 29.11-2.12.2008 w Barcelonie, a jego uczestnicy m.in. zapoznają się z nowym spojrzeniem na przemysł spotkań, globalnym przemysłem spotkań i jego potencjałem, możliwościami rozszerzenia umiejętności zawodowych, nawiążą znajomości z kolegami z branży z całego świata, podzielą się doświadczeniem w pracy w wielokulturowym zespole oraz poznają organizację ICCA i korzyści z członkostwa.
Forum dla młodych Profesjonalistów jest w całości finansowane z funduszy zebranych podczas międzynarodowej aukcji - ICCA Silent Auction.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!