Rozmowa z Mieczysławem Strukiem, prezesem Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej, wicemarszałkiem województwa pomorskiego

Współpraca w turystyce odgrywa jedną z kluczowych ról

Prezes PROT Mieczysław Struk

Aktualności Turystyczne: - Pięć lat to krótki okres w funkcjonowaniu organizacji, ale z drugiej strony – czas wystarczający dla dokonania pewnych podsumowań, oceny efektywności pracy. Jak ocenia Pan lata 2003-2008 w działalności Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej?

- Przez ten okres wypracowany został wręcz modelowy system współpracy pomiędzy Samorządem Województwa Pomorskiego a Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, który umożliwia sprawne funkcjonowanie Stowarzyszenia oraz integrację działań, jak również szerszą skalę ich oddziaływania.

Bardzo istotne są też kontakty z lokalnymi organizacjami turystycznymi, ponieważ stanowią one dla nas podstawowe źródło informacji dotyczących lokalnie podejmowanych inicjatyw.

Z kolei rozbudowana i zróżnicowana oferta turystyczna, to przede wszystkim zasługa branży turystycznej, dlatego szczególnie zależy nam na budowaniu partnerstwa publiczno-prywatnego, jak też realizacji wspólnych inicjatyw, które zaowocują silnymi relacjami oraz efektywną promocją.

Na koniec nie sposób pominąć osób zaangażowanych w prace PROT. Współpraca w turystyce odgrywa jedną z kluczowych ról, dlatego zespół PROT to osoby, które nie tylko wykonują swoje obowiązki rzetelnie i profesjonalnie, lecz również wykazują wyjątkową kreatywność i poczucie misji.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!