Priorytety działań ROT Województwa Łódzkiego w 2008 roku

Zbigniew Frączyk, dyrektor Biura ROT WŁ

- W 2008 roku ROT Województwa Łódzkiego postawiła przed sobą kilka priorytetów, które poprzez sukcesywne działania bądź to już zostały osiągnięte, bądź trwają lub lada dzień będą realizowane.

Zbigniew Frączyk
dyrektor biura ROT Województwa Łódzkiego

Przede wszystkim planowanie

ROT Województwa Łódzkiego od 2007 roku brała udział jako ekspert w spotkaniach konsultacyjnych dotyczących tworzenia Programu Rozwoju Turystyki w Województwie Łódzkim na lata 2007-2020. Dokument ten ujrzał światło dzienne w maju tego roku. Opracowała go Polska Agencja Rozwoju Turystyki na zlecenie Departamentu Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. Niezmiernie cieszy nas fakt, że taki dokument w końcu powstał, gdyż jest to pierwszy w historii, profesjonalnie przygotowany, kompleksowy program rozwoju turystyki w naszym regionie. Należy podkreślić, że jest to również dokument, który nie może zostać niezauważony, więcej, nareszcie słowo turystyka coraz częściej pojawia się na ustach urzędników, w regionalnej prasie, radiu i telewizji. Zawartość Programu na dzień dzisiejszy satysfakcjonuje. Rozumiemy, że program ten wytycza kierunki, w jakich turystyka w naszym regionie powinna się rozwijać. Czy jednak wszystkie założenia Programu zostaną zrealizowane? To przyjdzie nam jeszcze oceniać. W każdym bądź razie jest to duży krok naprzód w rozwoju turystyki w województwie łódzkim.

Łódzkie. Swoboda wyboru

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!