Tour Salon 2008

Łódzkie Regionem Partnerskim

Łódzkie Region Partnerski Tour Salon 2008 to wspólne przedsięwzięcie Międzynarodowych Targów Poznańskich, Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi oraz Urzędu Miasta w Łodzi.

„Łódzkie. Swoboda wyboru” to hasło promocyjne naszego województwa tegorocznej jesieni. Łódzkie jest regionem, w którym możliwości uprawiania turystyki aktywnej przeplatają się z bogactwem dziedzictwa kulturowego. W związku z tym chcemy się skupić na związku pomiędzy tymi dwoma formami uprawiania turystyki. Stawiamy na promocję szlaku konnego im. mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala”, czy szlaków kajakowych i rowerowych w naszym regionie. 

Prezentacja Łodzi będzie związana z kandydaturą miasta do miana Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku, o którą zabiegamy stosując skuteczne kampanie promocyjne – mówi Kamila Szymczak, kierownik Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Łodzi.

Duży wkład w prezentację regionu łódzkiego na targach będą miały podmioty wystawiające się na wspólnym stoisku. Chcemy pokazać, że w naszym mieście i regionie istnieje możliwość różnorakiego spędzania wolnego czasu.

- Prezentacja regionu łódzkiego odbędzie się zgodnie z wprowadzanym obecnie do realizacji Programem Rozwoju Turystyki Województwa Łódzkiego na lata 2007-2020, który zakłada nowe formy promocji łódzkiego. Motyw wizualizacji stoiska jest nowatorski i mamy nadzieję, iż przyciągnie wizualnie wielu odwiedzających – tłumaczy Tomasz Dronka, naczelnik Wydziału Turystyki w Departamencie Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi. - Na targach turystycznych Tour Salon w Poznaniu będziemy przede wszystkim regionem partnerskim. W związku z tym spoczywa na nas duży obowiązek odpowiedniej prezentacji naszej oferty.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!