XXV Tour Salon

WPW - posypały się nagrody

5.1. WPW - posypały sie nagrody

Tegoroczne XXV Targi Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon okazały się wielkim sukcesem Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej. Jej flagowy produkt Wielka Pętla Wielkopolski, po serii trzech nagród – Złotego medalu MTP, Acantus Aureus i Róży Regionów, otrzymał Wyróżnienie w XII edycji najbardziej cenionego w branży Konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny.

Nagrody odebrali Tomasz Wiktor, prezes Wielkopolskiej Organizacji Turystycznej oraz Ewa Przydrożny, dyrektorka Biura. Produkt otrzymał już wiele wyróżnień lecz Złoty Medal MTP jest jednym z bardziej prestiżowych. Kapituła tego konkursu nagradza produkty turystyczne, które są prezentowane na stoiskach targowych odznaczające się szczególnymi walorami stanowiącymi wizytówkę regionu przyciągając turystów. Nagrodzona została kompleksowość produktu - połączenie wszystkich dóbr i usług nabywanych przez turystów w trakcie korzystania z Pętli oraz nowoczesność zastosowanych rozwiązań w odniesieniu do rozwiązań światowych. Nagroda Acantus Aureus przyznawana jest za najlepsze stoisko targowe – najlepiej realizujące strategię marketingową regionu oraz oferujące odwiedzającym kompleksową ofertę i dodatkowe atrakcje. W konkursie Róża Regionów wyróżnienie otrzymała seria wydawnicza „Wielka Pętla Wielkopolski".

5.2. WPW RozaDrugiego dnia targów, podczas wielkiej gali wręczania nagród w XII edycji Konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej na Najlepszy Produkt Turystyczny 2014 Wielka Pętla Wielkopolski otrzymała Wyróżnienie.

POT przyznaje corocznie Złoty Certyfikat, 10 Certyfikatów i 3 Wyróżnienia. Od 2004 r. tylko 11 produktów z Wielkopolski uzyskało prestiżową nagrodę Konkursu. Tegoroczne Wyróżnienie to efekt współpracy 26 samorządów na czele z samorządem województwa wielkopolskiego, który wniósł największy własny wkład finansowy do projektu promocji Wielkiej Pętli Wielkopolski. Pozostałe środki finansowe pochodzą z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Kampania promocyjna kontynuowana będzie jeszcze w pierwszej połowie 2015 roku.

www.wielka-petla.pl

www.wielka-petla-wielkopolski.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!