Ważne dla ubiegających się o patronaty POT

travel

Organizatorzy wydarzeń i przedsięwzięć o charakterze turystycznym, kulturalnym, sportowym i społecznym występują o patronaty Polskiej Organizacji Turystycznej, między innymi o patronat medialny Narodowego Portalu Turystycznego. Zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z postanowieniami regulaminu precyzującego, którym z podejmowanych inicjatyw patronaty są przyznawane, a którym nie.

Regulamin określa, że patronatem medialnym mogą być objęte te wydarzenia, które przyczyniają się do tworzenia i wzmacniania wizerunku Polski jako kraju atrakcyjnego i gościnnego dla turystów, posiadającego konkurencyjne produkty turystyczne wysokiej jakości, promujące walory i atrakcje turystyczne destynacji, w których się odbywają. Informacje o wydarzeniach objętych patronatem medialnym zamieszczane będą w wybranych serwisach internetowych prowadzonych przez Polską Organizację Turystyczną w 23. wersjach językowo-rynkowych. Wszystkie wymienione są w tekście regulaminu.

Poniżej przydatne linki.

Regulamin do pobrania

Wypełnij wniosek o objęcie patronatem

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit