Światowy Dzień Turystyki 2017 w Cieszynie już za nami

Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Robert Andrzejczyk uczestniczył w Cieszynie w obchodach Światowego Dnia Turystyki. Podczas uroczystości dyskutowano m.in. o wyzwaniach stojących przed branżą turystyczną, wręczono także odznaki honorowe „Za Zasługi dla Turystyki”.

21 września odbyły się w Cieszynie obchody Światowego Dnia Turystyki, w których wziął udział Robert Andrzejczyk, prezes POT. W ramach tego wydarzenia Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną, Urzędem Miasta Cieszyn, SWRiR OLZA oraz Tauron Ciepło zorganizowało w dniu 21 września br. w Hotelu Liburnia w Cieszynie konferencję pt. "Marka turystyczna – podstawą efektywnej promocji regionu, kraju".

W trakcie spotkania zostały zaprezentowane zagadnienia związane m.in. z markowymi produktami turystycznymi i sposobami tworzenia i promocji produktów turystycznych. W konferencji udział wzięło ponad 130 uczestników, w tym: przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, branży turystycznej, regionów, eksperci oraz wiele innych osób, którym bliski jest rozwój i promocja turystyki.

Panele dyskusyjne moderowali: Jacek Janowski, dyrektor Departamentu Produktu Turystycznego i Współpracy Regionalnej POT i Adam Mikołajczyk, prezes Best Place.

Tego samego dnia w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie odbyła się uroczysta Gala, podczas której Dariusz Rogowski, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki wręczył odznaki honorowe „Za Zasługi dla Turystyki” osobom zasłużonym, działającym w sferze turystyki. Galę uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca ŚLĄSK.

Źródło: własne; fot. POT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit