Polska promuje w Moskwie zimowe wyjazdy

Ponad dwa miliony osób ma zobaczyć plakaty reklamujące polskie atrakcje turystyczne w okresie zimowym. Akcję promocyjną realizowaną w moskiewskim metrze organizuje Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w stolicy Rosji.

Zagraniczny Ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie rozpoczął już akcję promującą wypoczynek zimowy w Polsce. Na wybranych stacjach najbardziej obleganej, brązowej linii moskiewskiego metra pasażerowie mogą zobaczyć piękne plakaty zachęcające do przyjazdu do Polski w okresie zimowym.

Akcja skierowana jest do osób średnio zamożnych, rodzin z dziećmi i potrwa do końca września. Jej zasięg to ponad 2 mln osób.

Zainteresowanie akcją widoczne jest już od samego początku. Zwiększa się także liczba Rosjan, którzy decydują się na turystyczną wizytę w naszym kraju.

Jak wynika ze statystyk podanych przez Główny Urząd Statystyczny, w I półroczu 2017 roku, przyjechało o 25 proc. więcej Rosjan niż w roku ubiegłym. Przewiduje się też, że taka zwyżkowa tendencja ma szanse utrzymać się przez cały rok.

Tradycyjnie zimą Rosjanie przyjeżdżają do Polski w okresie Nowego Roku. Korzystają wtedy z uroków białego szaleństwa, chętnie spędzają czas w parkach rozrywki, ośrodkach spa i oczywiście smakują polskiej kuchni.

Akcja w metrze zostanie wsparta również promocja w rosyjskich kinach, a następnie w jednej z rozgłośni radiowych w Rosji.

Źródło: POT; fot. POT

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit