Wyróżnienie dla Przewodnika Pielgrzyma

„Przewodnik samochodowy Pielgrzyma” otrzymał wyróżnienie Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej, przyznane w XXVI edycji konkursu Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej organizowanego z inicjatywy Zarządu Głównego PTTK pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej.

„Przewodnik samochodowy Pielgrzyma z atlasem samochodowym” ukazał się na rynku księgarskim w roku 2016 staraniem wrocławskiego Wydawnictwo AA. Licząca przeszło 600 stron publikacja, powinna znaleźć uznanie zmotoryzowanych pątników. Autorka opracowania Monika Karolczuk, zgromadziła informacje na temat 450 miejsc kultu religijnego w Polsce, sanktuariów, katedr, kościołów, opactw, kalwarii, które uzupełnia kalendarium głównych uroczystości religijnych. Treść wzbogaca 900 barwnych zdjęć. Niezbędnik zmotoryzowanego pielgrzyma zyskuje na wartości dzięki opisowi prawie 400 atrakcji turystycznych znajdujących się na trasie planowanych tras. Kierowcom bardziej polegającym na własnym zmyśle orientacji niż wskazówkach urządzeń GPS, przydatne będą szczegółowe mapy aktualnej sieci dróg i autostrad w skali 1:300 000 z wskazówkami dojazdu do wybranych miejsc oraz dane adresowe. Praktyczną wartość przewodnika w wygodnej, elastycznej oprawie, podnosi wysoki poziom edytorski, o który postarał się wydawca. Przewodnik jest do kupienia w księgarniach internetowych, cena waha się od 60 do 70 złotych, więc warto przejrzeć oferty promocyjne kilka oficyn.

Publikację objął patronatem przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp. Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański.

Wręczenie nagród i wyróżnień 26.edycji Przeglądu Książki, nastąpi 10 lutego roku podczas XXIX Targów Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon.

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!