Recenzja

Przewodnik Szklarska Poręba. Magiczne miasto Ducha Gór

Bajkowy przewodnik dla dzieci z opowieściami o przygodach karkonoskich skrzatów autorstwa Marii Nienartowicz, opublikowany przez  Wydawnictwo Poligrafia AD REM, zajął II miejsce na XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

„Szklarska Poręba. Magiczne miasto Ducha Gór” został wydany w serii „Bajkowych przewodników dla dzieci”, w której można znaleźć przewodniki m.in. po Karpaczu i Jagniątkowie.
Publikacja pod redakcją samej pomysłodawczyni Reginy Chrześcijańskiej, to porcja dobrej lektury dla maluchów, a dla rodziców – pomoc w organizacji wypraw.  Prowadzi ona najmłodszych turystów po ciekawych i magicznych miejscach Szklarskiej Poręby. Można w niej znaleźć między innymi: karty do gry, notes, kredki, pocztówkę do samodzielnego namalowania i papierowe zakładki. Wydawnictwo to jest również jednym z elementów  Magicznego Szlaku Ducha Gór, który ostatnio został uhonorowany mianem „Najlepszego produkt turystycznego 2010 powiatu jeleniogórskiego”.

 
 

 

 


Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!