Z rynku ksiegarskiego

Przegląd nowości wydawniczych

ksiazki-2

Choć Aktualności Turystyczne są czasopismem on-line, cenimy niezmiennie wydawnictwa drukowane. Ponieważ wielu naszych Czytelników, podobnie jak i my, lubi uzupełniać swój księgozbiór – publikujemy na naszych łamach wybrane pozycje, które już ukazały się drukiem lub lada moment wzbogacą rynek księgarski.

Wśród nowości laureaci XXVI edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej, których recenzje przygotowała Małgorzata Pawłowska na prośbę Centralnej Biblioteki PTTK w Warszawie.

Zapraszamy Czytelników do nadsyłania także własnych opinii i recenzji wydawnictw. Chętnie będziemy je zamieszczać. Zachęcamy do częstego klikania i przeglądania działu tematycznego WYDAWNICTWA

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!