Polska. Przewodnik pielgrzyma

Jedyny taki przewodnik po miejscach świętych w Polsce. 

W bogato ilustrowanym, liczącym 640 stron „Przewodniku pielgrzyma” opisano łącznie ponad tysiąc miejsc kultu w Polsce. Wydawnictwo zawiera niemal dwieście obszernych prezentacji poświęconych najsłynniejszym polskim sanktuariom, katedrom i kalwariom. W mniejszych prezentacjach zaprezentowano prawie pół tysiąca innych miejsc, odwiedzanych przez pielgrzymów. Ponadto w przewodniku omówiono kilkaset najciekawszych atrakcji turystycznych położonych w pobliżu miejsc świętych. Publikację wzbogacają także plany głównych miast Polski.

Książce patronuje Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.

Życzę, by Przewodnik pielgrzyma – przygotowany i wydany przez Wydawnictwo AA – okazał się pomocny w planowaniu i realizacji pątniczych planów osób pragnących w miejscach wybranych przez Boga doświadczyć Jego pełnej miłosierdzia obecności.

+ Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański,
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski

Polska. Przewodnik pielgrzyma, Monika Karolczuk, Wydawnictwo AA, Kraków 2016

Przewodnik można zakupić w internetowej księgarni Wydawnictwa AA

http://www.religijna.pl/polska-przewodnik-pielgrzyma-z-mapa-samochodowa-polski

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!