Wydawnictwo MOT

Adrenalina jest trendy

Aktywny klient, poszukujący niecodziennych wrażeń przestał zaliczać się do turystyki niszowej. To już bardzo poważny sektor „przemysłu czasu wolnego”, wymagający specjalnego traktowania. Do organizatorów turystyki kwalifikowanej i MICE, animatorów imprez i wydarzeń oraz nauczycieli skierowana jest w pierwszej kolejności „adrenalinowa” nowinka wydawnicza Małopolskiej Organizacji Turystycznej.

Książka przygotowana na sezon 2009 nosi tytuł „ Przygoda z Małopolską ”. Wydano ją w dwóch wersjach językowych: polskiej ( nakład - 3 tys. egz.) i angielskiej ( nakład - 3 tys. egz.), przy wsparciu finansowym Polskiej Organizacji Turystycznej i Województwa Małopolskiego.

Założeniem książki jest wskazanie miejsc najciekawszych pod względem uprawiania turystyki aktywnej i edukacyjnej. Miejsc, w którym kumuluje się wiele atrakcji jednocześnie. Wydawnictwo jest zarazem wskazaniem trendów i dobrych praktyk w rozwoju turystyki, polegających na wszechstronnej ofercie opartej na atrakcyjności miejsca, a jednocześnie eksponującej tradycje, klimat miejsca, pomysł na wypoczynek całoroczny. Ma zainteresować tych, którzy poszukują mocnych wrażeń i ciekawych sposobów na wypoczynek.

Nie jest to informator wyliczający wszystkie miejsca do uprawiania sportu i rekreacji „przygodowej”, zwłaszcza takie, gdzie istnieje tylko pojedyncza oferta. Opracowanie skupia się na przedstawieniu i opisaniu wybranych miejsc. W części merytorycznej znalazły się odesłania do stron internetowych. Jest też część informacyjna, w której znajduje się m.in. spis obiektów noclegowych i adresy centrów informacji.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!