Żaneta Berus dyrektor zarządzającą Ptak Warsaw Expo

żaneta berus arch expo xxi

Była prezes Expo XXI Warszawa dołącza do zespołu centrum targowo-kongresowego Ptak Warsaw Expo. Będzie pełniła tam funkcję menedżerską.

Jeszcze do 30 kwietnia Żaneta Berus pełniła funkcję prezesa zarządu Expo XXI Warszawa. Spółką kierowała przez sześć lat, w zarządzie spędziła ostatnie dziesięć, a w sumie w Expo XXI Warszawa przepracowała lat szesnaście.

– Z Expo XXI byłam związana od początku jego powstania w 2001 roku. Przez ostatnie 16 lat budowałam od zera markę i rozpoznawalność Expo XXI oraz często byłam jego twarzą w Polsce i za granicą. Z dumą patrzyłam na rozwój całego obiektu i pozytywne zmiany, jakie zaszły w jego otoczeniu. W tak dynamicznym środowisku, jakim jest branża targowo-eventowa, czas jest najlepszą miarą sukcesu, dlatego jestem dumna, że byłam motorem wielu działań i nowatorskich rozwiązań wewnątrz i na zewnątrz Expo XXI. Po tak długim czasie czuję satysfakcję z tego, co udało nam się – wraz ze wspaniałym zespołem oraz partnerami – wspólnie osiągnąć oraz ilu wspaniałych ludzi mogę obecnie zaliczyć nie tylko do grona partnerów biznesowych i współpracowników, lecz czasem również – przyjaciół – mówiła po swoim odejściu.

Teraz, jak informuje waszaturystyka.pl, Żanetę Berus czekają nowe wyzwania. Dołączyła do zespołu Ptak Warsaw Expo, gdzie objęła funkcję dyrektor zarządzającej.

Wcześniej Berus pracowała m.in. Biurze Promocji Zagranicznej w Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie. W latach 1996-2000 była konsulem handlowym w Konsulacie Generalnym RP w Chicago i odpowiadała za promocję polskiej gospodarki na rynku amerykańskim.

W październiku 2013 roku Srebrny Krzyż Zasługi, drugie najważniejsze odznaczenie państwowe, za swoje działania na rzecz samorządu i zasługi dla promocji Polski. Ministerstwo Sportu i Turystyki uhonorowało ją Odznaką Zasłużony dla Turystyki, a we wrześniu 2016 roku Europejski Klub Biznesu przyznał jej nagrodę Bene Meritus za dynamiczne kierowanie Expo XXI.

Źródło: waszaturystyka.pl, meetingplanner.pl fot. Archiwum Expo XXI

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit