Najlepsze placówki „it”

1.-Najlepsze1

W połowie lipca oficjalnie ogłoszony zostanie aktualny regulamin tegorocznej edycji konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej i Forum Informacji Turystycznej na Najlepsze Centrum „it" w Polsce. Regulamin wraz z Kartą zgłoszeniową umieszczony zostanie na stronie internetowej POT.

Czekając na decyzję tych placówek, które w tym roku zdecydują się przystąpić do prestiżowej ogólnopolskiej rywalizacji – przypominamy szczegółowo (dla porównania) dorobek obecnie najlepszych centrów i punktów informacji turystycznej, laureatów z ubiegłego roku. Zgodnie z regulaminem obowiązującym dotąd, zwycięskie zespoły przez dwa lata pauzują dając szansę innym. Podobnie będzie teraz, i tym bardziej warto porównać się z najlepszymi przed przystąpieniem do rywalizacji. Ponieważ na nasze łamy zaglądają też turyści, proponujemy upewnić się, w których miastach i miejscowościach wyposażenie i obsługa jest na najwyższym profesjonalnym poziomie.

Szczegółowe opisy po kliknięciu Tutaj>>

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit
Szanowni Państwo,
portal www.aktualnościturystyczne.pl nie będzie już aktualizowany. Ciekawe
i świeże informacje z branży turystycznej znajdą Państwo na naszych pozostałych serwisach lub w newsletterze, do którego subskrypcji serdecznie zachęcamy!