Maria Szczepaniak-Kowalska nową dyrektor targów Tour Salon

Maria Szczepaniak Kowalska mat pras

Poznańskie targi turystyczne mają nowe kierownictwo. Na czele Tour Salon Annę Myślak zastąpiła Maria Szczepaniak-Kowalska.

Zmiany w kierownictwie poznańskij targów Tour Salon. W czerwce ze stanowiska dyrektora zrezygnowała Anna Myślak, która odeszła z Międzynarodowych Targów Poznańskich. Jak wynikało z komunikatu Tour Salon, objęła inną ścieżkę kariery.

Od sierpnia nową dyrektor została Maria Szepaniak-Kowalska, która ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji projektów marketingowych i PR. Z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi jest związana od 2014 r. Koordynowała tam m.in. prace związane z realizowanym dla Ministerstwa Gospodarki (w latach 2014,2015) programem „Promocji polskiej gospodarki za granicą”. Zajmowała się również projektami, takimi jak: Polagra Tech, Bakepol, Pakfood, Securex, Poznań Media Expo.

Szczepaniak-Kowalska stawia sobie ambitne cele. Chce zwiększyć atrakcyjność targów dla miłośników podróży, a jednocześnie zadbać też o osoby zawodowo związana z branżą turystyczną.

Najbliższe targi Tour Salon w Poznaniu odbędą się w dniach 9-10 lutego 2018 roku. Planowana jest dalsza współpraca z blogerami, którzy swoimi opowieściami z podróży mają pokazać możliwości promocji różnych produktów turystycznych, miejsc czy usług. Organizatorzy nie rezygnują także z Biznes Planner Tour Salonu. Szczegóły imprezy owiane są jednak na razie tajemnicą.

Źródło: materiały prasowe; fot. materiały prasowe

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit