„Lubię tu być... na zielonym!” – konkurs dla dziennikarzy i blogerów

Urząd Marszałkowski województwa kujawsko-pomorskiego chce mocniej promować walory przyrodnicze swojego regionu. Pomóc mają mu w tym autorzy tekstów i reportaży radiowych oraz telewizyjnych. Najlepsi dostaną nagrody.

„Lubię tu być... na zielonym!” to temat marszałkowskiego konkursu skierowanego do przedstawicieli prasy, radia, telewizji oraz mediów internetowych, w którym samorząd województwa kujawsko-pomorskiego nagrodzi autorów materiałów promujących walory przyrodnicze tego regionu. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 października. Zwycięzcy otrzymają vouchery podróżne.

Cel konkursu to wyróżnienie dziennikarzy przygotowujących artykuły, audycje i blogi/wideoblogi ukazujące w ciekawy i inspirujący sposób tematykę przyrody na obszarach chronionych leżących na terenie województwa kujawsko-pomorskiego (w szczególności obszarach Natura 2000 oraz parków krajobrazowych).

Uczestnikami konkursu mogą być dziennikarze współpracujący z redakcjami, które mają swoje siedziby lub oddziały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz blogerzy. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest opublikowanie lub emisja zgłoszonych materiałów (w czasie od 1 lipca 2016 roku). Nagrodami w konkursie są vouchery podróżne o wartości od 1,1 do 3,5 tysiąca złotych brutto.

Źródło: kujawsko-pomorskie.pl; fot. Media Wnet/Flickr.com

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit