Wygoda i oszczędność

Lublin jest kolejnym miastem, które dostrzegło korzyści wprowadzenia do sprzedaży Karty Turysty. Posiadanie takiej karty ułatwia zwiedzanie miasta i pomimo wydatku przy jej zakupie, gwarantuje odczuwalne oszczędności.

Lubelska Karta Turysty jest w sprzedaży od końca kwietnia. Skonfigurowana została w atrakcyjny pakiet bezpłatnych wejściówek i zniżek obowiązujących w muzeach, obiektach kultury i rozrywki, restauracjach, hotelach, basenach i przy zakupie pamiątek. Upoważnia do korzystania bezpłatnie z komunikacji miejskiej. Aby ułatwić wybór i dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb turysty, Karta dostępna jest w kilku wersjach, 24 i 72 godzinnej, w opcji normalnej i ulgowej, z komunikacją lub bez. Przy wyborze pakietu z komunikacją, posiadacz Karty może do woli jeździć pojazdami komunikacji miejskiej, w tym słynnymi lubelskimi trolejbusami zwanymi pieszczotliwie przez lublinian trajtkami. Dzięki Karcie można zaoszczędzić ponad 50 proc. wydatków robionych oddzielnie. W komplecie z Kartą jej nabywca otrzymuje informator z opisem miejsc, w których obowiązują zniżki, bezpłatny plan centrum Lublina oraz ułatwiającą zwiedzanie, frapującą grę miejską. Karta daje posiadaczowi wiele wygody. Na przykład idąc do muzeum, omija kolejkę do kasy, trafia też bez trudu do miejsc, które często pozostają niezauważane przez zwiedzających. Karta Turysty może też stanowić niebanalny gadżet. Można ją podarować bliskiej osobie wybierającej się do Lublina. Kto raz poznał zalety Karty, i dzięki niej pobyt w Lublinie budzi w jego pamięci przeżycia warte wspomnień, na pewno zechce zachować ją na pamiątkę. Przed zagubieniem wśród innych pamiątek zapobiega magnes umożliwiający przypięcie jej w widocznym miejscu, na przykład do drzwi lodówki. Przyjemne wspomnienia, zawsze motywują do powrotu. 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit