Camping Baltic z Kołobrzegu z kolejnym tytułem „Mister Camping”

Podczas ogólnopolskiego seminarium gestorów i kierowników campingów zrzeszonych w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu wręczono m.in. nagrody za najlepsze polskie campingi. Seminarium odbyło się w ubiegły weekend w Ryni.

Tytuł „Mister Camping” w kategorii największych campingów o pojemności ponad 450 osób po raz kolejny otrzymał Camping Baltic z Kołobrzegu. To nie jedyne osiągnięcie dla tego obiektu. Został również wyróżniony jako „Bezpieczny camping”.

Kołobrzeski obiekt należy do największych w kraju. Jednorazowo może przyjąć 600 osób na polu caravaningowym i namiotowym oraz 100 gości w domkach campingowych. Działa sezonowo, od 15 kwietnia do 15 października i często jest odwiedzany przez gości z kraju i zagranicy.

Camping Baltic swoją pozycję może zawdzięczać dbałości o wysoką jakość infrastruktury. W tym roku m.in. zmodernizowano 1,5 tys. metrów kw. stanowisk utwardzonych dla przyczep i camperów z nową drogą dojazdową. Budynki w wodę zaopatruje też nowy rurociąg, powstały także nowe instalacje odwodnieniowe. Po trzech latach zakończony został także generalny remont 18 domków. Od 1 czerwca obiekt udostępnił zaś nowy bezpieczny plac zabaw dla dzieci.

Tytuł przyznawany jest wyłącznie obiektom, które w opinii jury wyróżniają się wysokim poziomem całej oferty. Ocenie konkursowej poddane zostały bowiem między innymi bezpieczeństwo na campingach, ich stan techniczny, oferta usług uatrakcyjniających pobyt turystów oraz czystość i porządek na terenie obiektów. Organizatorem Konkursu jest Polska Federacja Campingu i Caravaningu, we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

Źródło: informacje.kolobrzeg.pl; fot. camping.kolobrzeg.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit