Uzdrowisko Połczyn partnerem Festynu turystycznego Frühlingsfest Schuby 2014

1. Uzdrowisko

Od 4 do 6 kwietnia br., w miejscowości Schuby w kraju związkowym Szlezwik-Holsztyn, już po raz kolejny odbędzie się cykliczne, wiosenne spotkanie branży turystycznej. Organizatorem wydarzenia jest miejscowe biuro turystyczne Reisendienst Bölck, zaś partnerem, podobnie jak w ubiegłym roku, zachodniopomorskie Uzdrowisko Połczyn, należące do Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Podczas tegorocznego Festynu Schuby 2014 już tradycyjnie Uzdrowisko Połczyn będzie prezentowało ofertę pobytów, szczególnie w tak ulubionym przez gości miejscu, jakim jest sanatorium Irena – z nowo wybudowaną częścią hotelową oraz jadalnianą, które od ponad 11 lat jest najchętniej odwiedzanym obiektem przez gości z Niemiec. Ponadto, przedstawiciele połczyńskiego zdroju zaprezentują walory lecznicze, głównie borowin i solanek, a także kosmetyków z połczyńską borowiną. Zainteresowani będą mogli skorzystać z masażu dłoni i twarzy, wykonywanego przez uzdrowiskowych specjalistów rehabilitacji.

W trakcie trzech dni wydarzenia zaplanowano również szereg atrakcji dla gości, w tym m.in. loterię fantową, stoiska regionalnych liderów branży turystycznej - przedstawicieli ośrodków wypoczynkowych, hoteli, uzdrowisk. Odbędą się również koncerty lokalnych zespołów muzyki folkowej i kameralnej oraz występy młodzieżowych zespołów tanecznych.

Uzdrowisko Połczyn, jako główny partner festynu ufundowało nagrodę w loterii - voucher na siedmiodniowy pobyt w jednym ze swoich ośrodków.

Organizatorzy zakładają, że w tym roku Festyn odwiedzi około 5 tys. turystów.

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit