Zapraszamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia do 31 marca.

Zostań członkiem załogi żaglowca Fryderyk Chopin

W czerwcu wyruszy w rejs po europejskich  portach żaglowiec S/Y Fryderyk Chopin. Będzie mu towarzyszyła widowiskowa oprawa imprez artystycznych w miastach, do których zawinie. Żaglowiec to uniwersalny symbol docierania do nowych lądów. Fryderyk Chopin pod żaglami - odkrywanie Polski i jej turystycznych atrakcji.


Polska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest ufundowany przez prezesa POT trwający miesiąc rejs w charakterze członka załogi żaglowca. Konkurs na uczestników rejsu jest skierowany do studentów polskich uczelni publicznych i niepublicznych o profilu turystyczno-hotelarskim.

Rejs jest elementem kampanii promocyjnej realizowanej przez Polską Organizację Turystyczną w ramach projektu „Promujmy Polskę Razem” (Działanie 6.3 POIG). Jednostka podniesie kotwicę w czerwcu, zakończy podróż w połowie września. W tym czasie odwiedzi 23 miasta w 8 krajach.

Zgłoszenia kandydatów od Rektoratów Uczelni są przyjmowane do 31.03.2010 r. Regulamin Konkursu na nabór załogi na rejs promocyjny żaglowcem S/Y Fryderyk Chopin zamieszczony jest na stronie www.pot.gov.pl

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit