Zgłoszenia do ogólnopolskiej akcji „weekend za pół ceny”

Do 13 lutego, hotelarze, gestorzy atrakcji turystycznych, restauratorzy, organizacje i instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego, mogą składać oferty udziału w czwartej edycji akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

W tym roku pierwszy weekend niższych cen w usługach turystycznych przypada od 9 do 11 marca. Podczas ubiegłorocznego, jesiennego, skorzystało z nich około 110 tys. turystów. W akcji wzięło udział ponad 550 przedsiębiorców turystycznych, którzy zaangażowali się w kampanię i zaoferowali swoje produkty oraz usługi w obniżonych o przynajmniej 50 proc. cenach. Kolejne edycje akcji prowadzone wspólnie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polską Organizację Turystyczną, dają pozytywny impuls krajowemu ruchowi turystycznemu poza tradycyjnym szczytem urlopowym i wyjazdami na ferie zimowe.

Zasady akcji w tej edycji są proste, jak jej tytuł. Podmioty deklarujące udział, przygotowują pakiety produktów lub usług turystycznych, które w drugi weekend marca, oferowane będą klientom w cenach co najmniej o 50 proc. niższych od tych, obowiązujących w cennikach na co dzień. Przy czym oferta promocyjna może obejmować jedynie produkty i usługi turystyczne, które znajdują się w stałej ofercie.

Informacje dla przedsiębiorców

Deklarację udziału w przygotowanej i koordynowanej przez Polską Organizację Turystyczną akcji, przedsiębiorcy związani z branżą turystyczną i gestorzy atrakcji turystycznych, mogą zgłaszać, wypełniając formularz online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl. Warunki uczestnictwa zostały szczegółowo określone w regulaminie. Wszelkie kwestie organizacyjne można na bieżąco doprecyzować komunikując się mailowo, adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Dla ułatwienia w kilku punktach przypominamy tok postępowania wymagany do zakwalifikowania się do grona Partnerów „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”.

Punkt 1. Koniecznie należy zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Punkt 2. Wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony pod tym samym adresem. Dokonać tego należy najpóźniej do 13 lutego.

Punkt 3. W odpowiedzi na zgłoszenie, organizator prześle informacje o zakwalifikowaniu do grona partnerów akcji do 14 lutego.

Punkt 3. 15 lutego partnerzy akcji zamieszczają oferty promocyjne na swoich stronach internetowych, a od 21 lutego rozpoczynają sprzedaż,

Punkt 4. Weekend za pół ceny rozpoczyna się 09.03.2018 r. od godz. 17.00 i trwa do północy 11.03.2018 r.

Od dnia rozpoczęcia sprzedaży, z informacją o partnerach akcji „Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny”, klienci będą mogli zapoznać się na stronie internetowej organizatora www.polskazobaczwiecej.pl

 

 

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit