Ważne dla zainteresowanych workshopem w Mińsku

Andrzej Sierakowski 2 copy

Tylko do 18 marca zainteresowani udziałem w workshopie Krajów Grupy Wyszehradzkiej mogą składać deklaracje udziału. Workshop organizowany jest w tym roku w Mińsku, 3 kwietnia.

Zgłoszenia przyjmuje ośrodek Polskiej Organizacji Turystycznej w Moskwie. Liczba miejsc, którą otrzymał każdy z czterech krajów uczestniczących w workshopie, jest ograniczona. Nie należy więc zwlekać z podjęciem decyzji. Udział w workshopie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty pobytu. Konieczne jest posiadanie białoruskiej wizy. Zgłoszenia przyjmuje Justyna Przybysz, należy je kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wymagane dane w zgłoszeniu: 1. Imię i nazwisko, 2. Nazwa firmy i dane kontaktowe, 3. Treść napisu na tabliczkę identyfikacyjną ustawianą na stoliku, 4. Informacja, czy uczestnik będzie posiadał indywidualną prezentację (tak/nie).
Na zakończenie workshopu zaplanowano wspólne spotkanie uczestników. Jak zawsze, stałym punktem koktajlu będzie losowanie nagród, którymi będą vouchery pobytowe. Polscy uczestnicy proszeni są o ich przygotowanie i włączenie do puli.

1. Wazne crowne plazaWorkshop odbędzie się w salach hotelu Crowne Plaza Minsk, w którym można też dokonać rezerwacji miejsca noclegu. Cena pokoju 1-osobowego wynosi 180 euro. Wybór innego hotelu ułatwią portale http://www.belhotel.by; http://www.tripadvisor.ru/SmartDeals-g294448-Minsk-Hotel-Deals.html

Program workshopu
09:30-10:00 – Rejestracja gości, hotel Crowne Plaza Minsk
10:00-11:00 – Oficjalne otwarcie spotkania. Prezentacje czterech krajów z grupy V4
11:00-11:30 - Przerwa kawowa
11:30-13:00 – Prezentacje uczestników workshopu (max 2 min. dla każdego prelegenta, można przygotować prezentację - max 5 slajdów).
13:00-14:00 – Workshop
14:00-15:00 – Koktajl + losowanie nagród

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit