POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY. Zgłoszenia udziału w jesiennej edycji

Do 26 sierpnia hotelarze, restauratorzy, przedsiębiorcy turystyczni, instytucje związane z obsługą ruchu turystycznego i organizatorzy imprez sportowych mogą zgłaszać udział w piątej edycji ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, prowadzonej przez Polską Organizację Turystyczną  w współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki. Zainteresowani dokonują rejestracji wypełniając formularz internetowy.

Jesienny weekend niższych cen w usługach turystycznych ustalony został na 5‒7 października. Sprzedaż ofert rozpocznie się wcześniej, 19 września.

Zamiarem organizatorów ogólnopolskiej akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY” jest zwiększenie krajowego ruchu turystycznego poza tradycyjnym sezonem wakacyjnym i feriami zimowymi, promowanie różnorodnych form wypoczynku i podniesienie sprzedaży usług świadczonych przez przedsiębiorców turystycznych.

Partnerzy akcji weekend za pół ceny, otrzymają wsparcie marketingowe. Polska Organizacja Turystyczna planuje szeroką kampanię informacyjną skierowaną między innymi do telewidzów, użytkowników internetu, pasażerów pociągów Pendolino, autobusów rejsowych Polonus. Planowany budżet przeznaczony na działania marketingowe będzie wyższy aniżeli w poprzednich edycjach.

Z ofert w wiosennym weekendzie niższych cen skorzystało przeszło 130 tys. klientów. Uczestniczyło w nim ponad sześćset podmiotów. Z podsumowania badań zleconych przez POT wynika, że 96 proc. partnerów wiosennej edycji, odnotowało korzyści wynikające z współdziałania w promocji krajowych usług turystycznych, które przyniosło w efekcie zwiększenie portfela sprzedaży produktów. 90 proc. odpowiadających na pytania ankietowe zadeklarowało udział w kolejnych edycjach.

Regulamin piątej edycji akcji „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ - WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, aktualne informacje oraz formularz zgłoszeniowy wraz z szczegółową instrukcją wypełniania, zamieszczone zostały na stronie Tutaj

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit