Polska to pierwszy kraj z Europy Środkowej zaprezentowany w telewizyjnej serii „Eye on Poland: Country at the Crossroads”

CNN na żywo z Warszawy

CNN wyemituje serię reportaży o Polsce. Od 6 do 10 października, korespondenci stacji odwiedzą Warszawę, Sopot, Gdańsk, Kraków i Łódź. Tygodniowy program CNN nosi tytuł „Eye On Poland: Country at the Crossroads”.

Aleja Solidarności, pomnik Chopina, Pałac Kultury i Nauki to tylko kilka z najsłynniejszych punktów Warszawy, które znajdą się w programie na żywo prowadzonym codziennie o godz. 08:00, 09:00, 10:00 i 12:00 przez jedną z najpopularniejszych prezenterek CNN Fionnualę Sweeney. Autorami reportaży z innych miejsc kraju będą Frederick Pleitgen, Diana Magnay, Phil Black i Zain Verjee. W programie znajdą się też materiały specjalizującego się w tematyce polityki europejskiej Robina Oakleya i Jill Dougherty, korespondentki ze Stanów Zjednoczonych. Z kolei w prestiżowym programie „Business International” pokazane zostaną sylwetki ludzi i polskie firmy najbardziej liczące się w polskiej gospodarce.

CNN zachęca swoich widzów z Polski i zagranicy, by aktywnie wzięli udział w tworzeniu programu. - Chcemy usłyszeć co ludzie myślą o Polsce, a ich opinie będą miały szansę dotrzeć do widzów z całego świata na wizji i online - powiedział Mike McCarthy, wiceprezes CNN International. - Czekamy z niecierpliwością na konkretne programy, w których widzowie CNN i użytkownicy naszych serwisów będą mogli sami powiedzieć, jak Polska zmieniła się w ciągu ostatnich lat. To pierwszy kraj z Europy Środkowej, który pojawi się w serii „Eye on...” - dodaje.

Opinie widzów będzie można zobaczyć na stronie internetowej poświęconej „Eye on Poland” - www.cnn.com/poland

W serii „Eye On…” prezentowano już takie miejsca, jak Francja, Rosja, Indie, Korea Południowa, Chiny, Afryka Południowa, Brazylia i Bejrut.

Planowane godziny programów

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit