Światowy Dzień Turystyki/ Gdynia, 18 września/ Promocyjna cena noclegu w hotelu Orbis Gdynia

100 zaproszeń dla Czytelników Aktualności Turystycznych

Aktualności Turystyczne otrzymały zaproszenie na tegoroczne ogólnopolskie obchody Światowego Dnia Turystyki. Połączone one zostaną z zakończeniem w Gdyni - rejsu żaglowca Fryderyk Chopin.

Oficjalne uroczystości i towarzyszący im spektakl muzyczny „Eksperyment Chopin” odbędą się w Teatrze Muzycznym w Gdyni, w sobotę 18 września o godzinie 19.30. Punktem wieńczącym sobotni program będzie powitanie żaglowca Fryderyk Chopin powracającego do kraju z podróży do największych europejskich miast portowych w misji promocji Polski i polskiej turystyki. Załogę brygu pod żaglami Polskiej Organizacji Turystycznej, którzy wypełniali zadanie  Ambasadorów Polskiej Turystyki powitamy uroczyście w niedzielę.

W imieniu organizatorów Światowych Dni Turystyki - Ministra Sportu i Turystyki, Prezydenta Miasta Gdyni i Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej – mamy przyjemność przekazać Czytelnikom Aktualności Turystycznych zaproszenie do udziału w uroczystościach.

Redakcja jest w posiadaniu 100 jednoosobowych zaproszeń. Prosimy osoby zainteresowane obecnością w gdyńskim Teatrze Muzycznym o przesłanie do środy, 15 września, potwierdzenia na adres sdt@pot.gov.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń. W tytule e-maila należy wpisać Aktualności Turystyczne. W odpowiedzi na prawidłowo przesłane zgłoszenie, pocztą zwrotną, przesłane zostanie imienne Zaproszenie.

I jeszcze jedna dobra wiadomość – Hotel Gdynia Orbis we współpracy z POT przygotował specjalną, promocyjną  ofertę cenową dla gości nocujących z soboty na niedzielę. Aby z niej skorzystać i za pobyt zapłacić taniej, należy podać hasło: „Światowy Dzień Turystyki”. Adres Hotelu Orbis Gdynia: ul. Armii Krajowej 22, 81-372 Gdynia; tel.: 58/666 29 10, fax.: 58/ 620 86 51; e-mail: H3417-AM@accor.com

Wszelkie odpowiedzi na ewentualnie zrodzone pytania otrzymać można telefonując pod numer: 22/536 70 29

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit