Turówka Hotel & SPA

Wokół obiektu wciąż unosi się nimb sławy i sukcesu

ZDROWIE I URODA

„Turówka” stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii oraz sieciowych hoteli

Renoma hotelu „Turówka” sięga daleko poza Wieliczkę, w granicach której jest zlokalizowany. Ten obiekt wybrała na swoje lokum drużyna Włochów podczas mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012.

Jan Bączek, wiceprezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej, a zarazem doświadczony hotelarz, ocenia bardzo pozytywnie wpływ przebywania narodowych drużyn piłkarskich uczestników UEFA EURO 2012 w Krakowie, bo dzięki nim stolica Małopolski stała się „piątym miastem Euro”.  Zarówno poziom usług, jak i sprawna logistyka, atmosfera miasta i życzliwość mieszkańców przyczyniły się według niego lepiej do promocji miasta, niż niejedna droga kampania reklamowa.

Turówka Hotel & SPA to czterogwiazdkowy kameralny obiekt, którego pokoje mają widoki na otaczającą zieleń. Miejsce ma wyjątkowy klimat, odbiegający od dużych, sieciowych hoteli. Zabytkowy obiekt zbudowany został w odrestaurowanych budynkach, których historia sięga roku 1812 roku.  200 lat później niezwykła atmosfera tego miejsca urzekła Włoską Federację Piłkarską, która wybrała to miejsce na swoje Centrum Pobytowe podczas UEFA EURO 2012. Hotel zajął 1 miejsce w kategorii Na weekend! w II edycji Best Hotel Award 2012.

Na ile wystarczy Hotelowi Turówka mitu włoskiej drużyny – zastanawia się menedżer hotelu, Aleksandra Lasoń. Nie da się odcinać kuponów w nieskończoność. Wokół obiektu wciąż unosi się nimb sławy i sukcesu, ale jak długo jeszcze można się spodziewać, że będzie on służył jako narzędzie marketingowe? Aleksandra Lasoń uważa, że właściciele hotelu mogą spać spokojnie. Urok miejsca oraz standard świadczonych usług pozwoliły pozyskać Turówce grono stałych klientów. Hotel dał się poznać jako partner w organizacji tak prestiżowych imprez, jak: Tour de Pologne, Gala Boksu, International Salsa Festiwal. Klientów przyciąga też oferta SPA, które  poza szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, ma do zaoferowania część rekreacyjną:  w wolnym czasie goście mogą zrelaksować się w wannie z hydromasażem i gabinecie masażu, na basenie i w grocie solnej.

W wolnym czasie goście „Turówki” mogą zrelaksować się w grocie solnej, wannie z hydromasażem, gabinecie masażu czy na basenie  Turówka stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii oraz sieciowych hoteli. Niewątpliwym atutem jest dogodna lokalizacja –tylko 20 minut od Rynku Głównego w Krakowie, około 1 km od wjazdu na autostradę A4, 20 minut od lotniska w Balicach. Hotel położony jest zaledwie 800 metrów od wejścia do Kopalni Soli w Wieliczce. Odległość od Krakowa wynosi zaledwie 14 km. Sąsiedztwo topowego zabytku UNESCO, jakim jest Trasa Turystyczna Kopalnia Soli w Wieliczce, umożliwia zarówno zaplanowanie wspaniałego wypoczynku, jak i pobytu uzdrowiskowego w podziemnym sanatorium Kopalni Soli. Turówka Hotel & SPA sprawdza się również jako doświadczony organizator spotkań biznesowych i konferencji.

Elżbieta Tomczyk-Miczka

Dodaj jako zakładke w Google Dodaj jako zakładke w Ms Live Dodaj jako zakładke w Wykop Dodaj jako zakładke w Gwar Dodaj jako zakładke w Digg Dodaj jako zakładke w Delicious Dodaj jako zakładke w Reddit